Na moim poddaszu

Na moim poddaszu

poniedziałek, 10 października 2011

39. Flower pot

Oglądam wiele blogów związanych z wystrojem wnętrz i na wielu, powiedziałabym większości króluje biel. Jest to bardzo wdzięczny kolor, bo łatwo go zestawiać i stanowi bardzo fajne tło do wielu dekoracji, nieważne czy jest to Boże Narodzenie czy Wielkanoc.
Ja osobiście nie czuję się najlepiej w białych ścianach, choć bardzo mi się to u innych podoba. To co mam teraz to blady żonkil, beże, brązy, zieleń. I muszę powiedzieć, że choć to trudne do ogarnięcia stylistycznie to dobrze się czuję w takim wnętrzu. Może w przyszłości wyeliminuje zieleń, a na ścianach położę bardziej beże, ale na razie powolutku, metodą mały kroczków aranżuję to co mam :)

A nawiązując do powyższych dywagacji ostatnio wpadł mi w ręce katalog CASTORAMY. Może ten sklep nie należy do mocno desingerskich, ale po szybkim przewertowaniu kartek wpadło mi w oko kilka drobiazgów i dziś pojechałam zakupić pierwsze z nich. Oto moje nowe nabytki, dwa beżowe wyroby ceramiczne z serii FLOWER POT.Cała kolekcja przedstawia się następująco:
konewka                   - 26,98 zł ( na zdj.)
osłonka o śr. 12 cm   -   8,98 zł
osłonka o śr. 15 cm   - 15,98 zł
osłonka o śr. 17 cm   - 24,98 zł
doniczka o śr. 13 cm - 12,46 zł (na zdj.)


Na koniec chciałam tylko napisać, że na życzenie Bożenki wykonałam kolejne etykiety do przypraw. Poniżej prezentuje nowe wzory, które oczywiście zostały dodane do postu głównego o etykietkach. Korzystajcie, oto one, a po więcej zapraszam do mojego wrześniowego posta:
2 komentarze:

  1. W castoramie sa takie cudenka? Swietna kolekcja, ja tez mam kilka rzeczy z tej serii.
    pozdrawiam goraco

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo, ale to bardzo podoba mi się konewka, śliczna! Pozdrawiam:)))

    OdpowiedzUsuń