Na moim poddaszu

Na moim poddaszu

niedziela, 25 stycznia 2015

105. Podsumowanie roku 2014

Witam wszystkich w Nowym Roku :) 
Styczeń się kończy i to ostatnia chwila by podsumować mijający rok. Kiedy oglądam się wstecz w moją twórczą przeszłość, mogę śmiało powiedzieć, że poprzedni rok był rokiem kartek okolicznościowych :)
Nie były to wielkie ochy i achy, ale niektóre uważam wyszły nieźle. Dlatego moje podsumowanie rozpocznę właśnie od tego akcentu. Kilka kartek nigdy nie było przeze mnie prezentowanych.

~ Kartki Bożonarodzeniowe ~


Nie licząc postu z życzeniami bożonarodzeniowymi, można powiedzieć, że to premierowy występ tych kartek na blogu. Wspólnym elementem obu kartek jest wzór wyszyty haftem matematycznym, który muszę powiedzieć bardzo mi się spodobał, niestety zabrakło mi czasu by wykonać takich kartek więcej.

~ Kartki Wielkanocne ~

Moja wielkanocna duma:)


I takie bardzie recyklingowe, również z elementami haftu matematycznego, który świetnie się sprawdza przy tworzeniu kartek.


 


 


~ Kartki urodzinowe dla dzieci ~

Oczywiście nie mogło zabraknąć kartek urodzinowych dla najmłodszych, czyli kolegów i koleżanek mojej córci. Poniżej nigdy nieprezentowana kartka dla dziewczynki.
No i dwie takie, które już miałyście okazję poznać.


Oprócz kartek były też wariacje na temat wikliny papierowej.


Zmalowana półeczka na przybory oraz wyciągnięty z głębi szafy haft krzyżykowy.
Tak prezentował się ubiegły rok, mam nadzieję, że 2015 będzie twórczo obfitszy :)
Dopingujcie mnie :)

Pozdrawiam serdecznie Madline

1 komentarz:

  1. Śliczne karteczki, ciekawe i niepowtarzalne. Najbardziej przypadły mi do gustu z haftem matematycznym, to moja ulubiona technika. Pozdrawiam cieplutko.

    OdpowiedzUsuń